Продължете към съдържанието
Начало » Новини

Новини

Петобоецът Тодор Михалев с най-предно класиране сред българите на Световна купа в Албена

Курорт Албена бе домакин на световната купа по модерен петобой за мъже и жени, провела се между 10-и и 15-и май. В състезанието участваха 142… Прочетете повече »Петобоецът Тодор Михалев с най-предно класиране сред българите на Световна купа в Албена

Започна обучение на треньори по петобой в Африка и Азия

Тридесет и трима участници от шест африкански и азиатски държави се изкачиха на първото стъпало на треньорската стълбица, докато участваха в програма за сертифициране на… Прочетете повече »Започна обучение на треньори по петобой в Африка и Азия

НСА спечелиха републиканските титли по модерен петобой при мъже и жени за България

На 02 и 03 април 2022 се проведе Държавно първенство по модерен петобой във версия тетратлон за мъже и жени, младежи и девойки до 21… Прочетете повече »НСА спечелиха републиканските титли по модерен петобой при мъже и жени за България